Zdjęcia potraw z bloga w wykonaniu Czytelników

Zachęcam do dzielenia się zdjęciami potraw przygotowanych z przepisów na blogu 🙂
Poniższa galeria pokazuje Wasze zdjęcia przygotowanych potraw!
(po kliknięciu wybranego zdjęcia zobaczysz zdjęcie w powiększeniu)

Chcesz aby i Twoje zdjęcie się tutaj znalazło? Pod każdym przepisem możesz dodać swój komentarz do przepisu dodając również zdjęcie zrobionego dania. Możesz również przesłać mi zdjęcie na Facebooku 🙂

Galeria nadesłanych potraw:

Pizzerinki

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Ania pod wpisem: Pizzerinki pozostawiając komentarz: „Super przepis, wyśmienita zabawa dla dzieci, mężowi też smakowało :)”.

Risotto grzybowe

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Martyna pod wpisem: Risotto grzybowe z kurczakiem (na anglojęzycznej wersji bloga) pozostawiając komentarz: „Wyszło mega smaczne <3”.

Pancakes

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Martyna pod wpisem: Blueberry Pancakes pozostawiając komentarz: „Wyszły pyszne <3 Chociaż borówki zostawiłam do posypania, nie smażyłam ich razem z placuszkami. Czekam na więcej propozycj śniadaniowych, niekoniecznie słodkich :)”.

Babeczki czekoladowe

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Jola pod wpisem: Babeczki czekoladowe pozostawiając komentarz: „Zrobiłam ale na ciemnym kakao i czekoladzie 70% i są meeeega czekoladowe”.

Pączki z lukrem na blaszce

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Marta pod wpisem: Pączki pozostawiając komentarz: „Świetny przepis – wszyscy się zajadali. Obawiałam się, że to za dużo pączków ale do wieczora wszystko rozdane i zjedzone!”.

Pączki z lukrem

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Ania pod wpisem: Pączki pozostawiając komentarz: „Super przepis, wyszły pycha :)”.

Pizzerki

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Jola pod wpisem: Pizzerinki pozostawiając komentarz: „Bardzo smaczne ciasto 🙂 To efekt pracy z dziećmi – niestety dodatków mało, a co niektóre preferowały same ciasto – bo faktycznie jest pyszne!”.

Jajko sadzone w kształcie kotka

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Agata pod wpisem: Jajka sadzone z myślą o dzieciach pozostawiając komentarz: „Znalazłam dokładnie te samą foremkę w Duce 🙂 Reakcja domowników na tak podane jajko sadzone – bezcenna!”.

Rogaliki na blaszce do pieczenia

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Ania pod wpisem: Kruche rogaliki z powidłami pozostawiając komentarz: „Pyszne! Upiekłam na weekend – jak tylko ostygły to od razu domownicy rzucili się do jedzenia. Rogaliki wyszły takie jak lubię, świetny przepis!”.

Risotto grzybowe na talerzu

Zdjęcie w komentarzu nadesłała użytkowniczka Meeg pod wpisem: Risotto grzybowe z kurczakiem pozostawiając komentarz: „BARDZO dobre risotto! Nie miałam suszonych grzybów ale już nie miałam czasu na zakupy więc dałam trochę więcej mrożonych i wyszło super.”.

Dziękuję bardzo za każde nadesłane zdjęcie! To bardzo mnie cieszy, że korzystacie z moich przepisów i chętnie mi o tym opowiadacie!

Wyślij mi zdjęcie potrawy zrobionej z przepisu na blogu 🙂
Z przyjemnością umieszczę je w tej galerii!